Kooperace

pletací stroje

Naše firma New Gen patří mezi malé organizace jejíž hlavní činností je montáž pletacích ponožkových strojů. Nemalou část naší výroby však tvoří kooperace. Zajišťujeme malosériovou a hlavně kusovou zakázkovou strojní výrobu dle výkresové dokumentace, vzorku či domluvy. Naší velkou předností je flexibilita ve výrobě. Jsme schopni nabídnout výrobu různých součástí a dílů vyrobitelných na CNC strojích, zámečnické, soustružnické práce a brusičské práce.

Nabízíme volnou kapacitu na CNC fréze.

Mimo strojní výrobu nabízíme také montážní a zámečnické práce v naší vybavené dílně, která je součástí našeho provozu. Část zámečnické dílny vytěžujeme vlastní výrobou, druhá část je rezervovaná právě pro Vás. Jsme schopni zajistit především kusovou zámečnickou výrobu.

Využíváme znalosti a dovednosti našich zkušených zaměstnanců (strojní zámečník, programátor na CNC fréze) a hlavně zkušenosti klasických soustružníků a frézařů, díky nimž dosahujeme kvalitní, přesné a levné výroby.V případě požadavku jsme schopni zajistit vstupní materiál a také polotovary. Pro provádění operací (povrchová úprava, tepelné zpracování), na které nejsme vybaveni, máme kooperační partnery (Vakuová kalírna).

Každý konkrétní případ jsme připraveni s vámi prodiskutovat a na základě dlouholetých zkušeností pomoci navrhnout nejvhodnější řešení. Komunikace s klienty je vždy nastavena tak, abychom úspěšně zrealizovali zákazníkovy představy. Po celou dobu výrobního procesu jsme s klienty v kontaktu, konzultujeme s nimi jednotlivé kroky a umožňujeme jim přístup přímo do našich výrobních prostor. Zákazníci se tak mohou přesvědčit o tom, že vše probíhá, tak jak má. V kvalitě poskytovaných služeb neděláme rozdíly – je jedno zda jde o malou nebo velkou zakázku – vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Kontaktujte nás! Nezávazně připravíme cenovou nabídku na vaši poptávku a navrhneme ideální řešení.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

 

 telefon: 568 853 722