O nás

New Gen, s.r.o.

Výrobce pletacích strojů NEW GEN, s.r.o., dlouhodobě pracoval na vývoji nového pletacího stroje NG PLUS. Naším úkolem bylo, uzavřít špičku ponožky přímo ve stroji, pomocí čistě pletařských úkonů.

V roce 2003 jsme úspěšně předvedli prototyp nové pletačky na profesní celosvětové výstavě IHE v USA , v roce 2004 ve VERONĚ v Itálii na výstavě FAST a v Mexiku na výstavě Puebla – EXINTEX. V roce2005, jsme vystavovali v Čině na CHINATEX-SHANGAI a v České republice jsme předvedli výrobu ponožek na stroji NG PLUS v Brně na výstavě STYL-KABO

Vyrobili jsme 6 prototypů, které jsme dlouhodobě testovali v pletárnách Mexiku, Portugalsku a v Česku v pletárně ASTRO.

Výsledky naších účastí, na specializovaných světových výstavách, byli v té době publikovány nezávislými redaktory, v odborných časopisech.

Provedené zkušební provozy prokázali, že výroba ponožek na novém stroji splňuje předpokládané požadavky.Proto se v naší pletárnách ASTRO, zahájila výroba některých typů ponožek na novém stroji NG plus.Jsou to ponožky, prodávané pod názvem BARAKUDA, SMILES A PRIMA, které se v České republice vyrábí touto novou technologii a na kterých lze spatřit výrazné zlepšení kvality, ponožkové špičky.

Vážený zákazníku nabízíme Vám proto pletací stroje NG Plus, které splňují dlouhodobě a všeobecně očekávané požadavky na pletačku, uzavírající ponožku přímo ve stroji.

V případě Vašeho zájmu doporučujeme následující postup:
Srdečně Vás zveme na prohlídku naší pletárny, kde je ve stálém provozu 5 strojů
Jsme připraveni vyvzorovat ponožku dle Vašeho požadavku
Jsme připraveni spolupracovat na předvedení jednoho stroje,ve vaší pletárně