Zajímavosti

new gen,

NEW GEN s.r.o., Koželužská 314/6, 674 01 Třebíč, ČR

tel.: 568 853 722

e-mail: newgen@newgen.cz www.newgen.cz

Vážení výrobci ponožek,

začíná příznivá doba k nákupu nových pletaček.

Po brutální invazi čínského zboží do Evropy v letech 2010 omezilo mnoho pletáren nebo i ukončilo výrobu ponožek. Nebyly to jen pletárny, ale museli skončit výrobu i někteří výrobci pletacích strojů. Od roku 2015 se však již začíná situace viditelně měnit ve prospěch českých výrobců ponožek. Obnova výroby s levnými, ale téměř deset až patnáct let technicky i strojově zastaralými pletačkami, nemusí být však úspěšná. Současná doba je ovšem k zahájení nové výroby ponožek již příznivě nakloněná.

Nejlépe se Vám bude dařit s novými stroji zakoupenými u české firmy NEW GEN. Ta se po celou dobu omezené poptávky soustředila na zlepšování technických parametrů, které dnes již převyšují současnou technickou světovou úroveň ponožkových pletacích strojů. Firma NEW GEN vám může dnes nabídnout výkonné a spolehlivé pletačky NG 6, NG 4+2 a NG2+4 s pětiletou zárukou na mechanické dílce a s elektronikou od Švýcarské firmy STAUBLI. Zajistíme Vám školení, podporu a rychlou dodávku náhradních dílů. Doba stárnutí našich strojů je cca 20-25 roků a návratnost 2-3 roky. Také můžete od nás zakoupit pletačky NGR, které jsou určené pro výrobu zdravotních ponožek. NEW GEN i nadále provádí vývoj, který postupně budeme uplatňovat na naších strojích. Životnost firmy zajišťují naší přední výrobní a techničtí pracovníci spolu s rodinnými příslušníky majitele firmy.

Ředitel : Pavel Uhlíř

s.r.o.

Prototyp NG R

15 čer

Prototyp NG R

Chystáme k prodeji. Unikátní prototyp nejen pro výrobu kvalitních zdravotních ponožek. Náš prototyp - novinka - pletací stroj s radiálními jehlami ...

zobrazit celé