Jsme vám k službám...

Kompletní seznam toho, co pro vás můžeme udělat.
https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pletaci-stroj-privod-vzduchu-640x427.jpg

SERVIS

Přejeme si, aby vás stroje poslouchaly na slovo desítky let. A k tomu je nutná pravidelná péče, kterou vám rádi poskytneme. Náším cílem je totiž zajišťovat vyladěné pletací stroje, které vyrábějí kvalitní ponožky bez vad.

Opravám a servisu se snažíme předcházet preventivními, prediktivními a proaktivními prohlídkami ve vámi zvolené frekvenci.

Co se ale stane, když se stroj i přesto rozladí? Každý zkušený výrobce ponožek ví, že se stroje mohou rozladit poměrně rychle a tak je důležité mít kromě pravidelných prohlídek také „přítele na telefonu“, který vám rychle poradí anebo přijede stroj opět seřídit.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2022/05/stroj-640x442.jpg

ŠKOLENÍ

Koupili jste si stroj, máte ho již plně nainstalován, ale nevíte si rady s jeho obsluhou?

Rádi společně vymyslíme školení pro vás a váš tým naprosto na míru. Každá pletárna a pletařský tým má jiné zkušenosti, a proto i ke školení přistupujeme individuálně.

Naši experti mají desítky let zkušeností a to, co se sami naučili, rádi předávají dále.

Je libo školení přímo u vás? Není problém. Můžeme přijet do vaší nové pletárny a školit přímo u vás. Pokud však chcete přijet za námi, můžete se zaškolit také v naši pletárně Radisox v Hořovicích.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pletaci-stroj-nahradni-dily-640x427.jpg

NÁHRADNÍ DÍLY

Pokud již pletací stroj vlastníte, rozumíte frustraci, která přichází hned potom, co se vám pokazí součástka ve stroji. Objednávky a dodací lhůty často trvají týdny. Výroba vám stojí, nemůžete přijímat objednávky navíc a často vás také čekají penále za pozdní dodání.

I my jsme si tedy řekli: „Proč čekat týdny až měsíce na náhradní díl, když můžeme mít novou součástku již během několika dní?“

Jsme rádi, že vlastníme i nástrojárnu, kde si náhradní díly vyrábíme sami. Nejčastěji používané díly máme skladem, a ty méně časté umíme vyrobit na zakázku. Stačí nás jen kontaktovat.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/01/Vybaveni-pletaren-640x427.jpg

VYBAVENÍ PLETÁREN

Jak na správné vybavení vaší nové pletárny?

Máte již jasný podnikatelský záměr, ale nevíte, které stroje se vám budou hodit, kdy začít se školením a jak postupovat po spuštění pletacích strojů? Společně sestavíme celý projekt. Od nalezení vhodných prostor až po vybavení celé pletárny.

Naším cílem je vám zařídit pletárnu na míru a vytvořit vám tak vhodné podmínky pro pletení. Umíme taktéž sjednat vhodného dodavatele přízí, nářadí, vzduchotechniky, kompresoru či foukacích pistolí.

Jednoduše řečeno vás v tom nenecháme samotné.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pletaci-stroj-displej-1-640x427.jpg

EFEKTIVNÍ PODPORA 7/7

V dnešní době technologií jako jsou například internet, se rady dočkáte podstatně rychleji než kdy dříve.

Již nemusíte čekat dny až týdny na to, až vám někdo přijede pomoci stroj seřídit. Někdy stačí vytočit pouze naše telefoní číslo a rady se dočkáte v rozmezí pár minut či hodin. Víc hlav víc ví, a proto je důležité mít možnost neustálého servisu 7 dní v týdnu.

Po předchozí domluvě s vámi nastavíme komunikační cestu, která pro vás bude efektivní a která vám pomůže s řešením vašich problémů rychle a efektivně. Videohovor často vyřeší situaci levněji, než výjezd našeho technika.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pletaci-stroj-financovani-640x427.jpg

FINANCOVÁNÍ

Pletací stroje, správný prostor, firemní zázemí, pletařský tým a další vybavení nutné k provozování pletárny bude něco stát.

My jsme si tímto již několikrát prošli a budeme vám rádi k ruce.

Společně projdeme váš podnikatelský plán a sestavený projekt pletárny. Zjistíme vaše finanční možnosti a oslovíme vhodné instituce k zajištění financování.

Spousta podnikatelů si neví rady se zajištěním dotací nebo na nezbytnou administrativu nemá čas. Dotace jsme již v minulosti takto zařídili a technologii dotacemi financovanou zajistili.

https://www.newgen.cz/wp-content/uploads/2023/03/200x200.png

Vyrábíme pro vás dle českého patentu – PLETACÍ STROJE NOVÉ GENERACE